Ogłoszenie

Ogłoszenie:
 Ogłoszenie 
World Suchar Wrestling

Witamy na forum WWE - Suchar. Zapraszamy do gry!
OGŁOSZENIA:

Tytuł panelu
Treść i obrazek naszego panelu:

#1 2013-11-29 18:58:10

Aidan

http://bankfotek.pl/image/1625872.jpeg

Zarejestrowany: 2013-11-29
Posty: 196
Punktów :   

Regulamin

.:Informacje podstawowe:.1 Forum.
1.1) Nazwa forum : New Wrestling Era (n-w-e)
1.2) Tematyka : PBF ; Wrestling PBF   
1.3) Data założenia : 28.11.2013
2) Administracja nie stoi ponad regulaminem lecz ma prawo do jego zmiany z uprzednim poinformowaniu o tym fakcie użytkowników forum.
3) Zabrania się nadużywania władzy przez moderatorów/pomocników, lecz zarówno jej zakres jak i egzekwowanie kar za jego przekroczenie stanowi wewnętrzną sprawę administracji.
4) Zabrania się reklamowania stron internetowych o podobnym charakterze bez uprzedniego porozumienia z administracją. 
5) Nick.
5.1) Zabrania się używania nicków powszechnie uznawanych na wulgarne, nieetyczne, obraźliwe i godzące w czyjeś uczucia religijne.
5.2) Zabrania się zmiany nicków z częstotliwością większą niż 6 tygodni (nie dotyczy to zmian typu: Carloss > Carlos // Aid4n > Aidan itp) 
6) W przypadku upłynięcia tygodnia od ostatniego posta użytkownika bez jednoczesnego usprawiedliwienia w przeznaczonym do tego wątku, gracz uznany zostaje za nieaktywnego i traci swoją postać a także wyzerowany zostaje jego dorobek UP.
7) Na forum występują punkty bonusowe zwane "User Points". Za ich sprawą istnieje możliwość uzyskania dodatkowych przywilejów. Otrzymuje się je wygrywając zorganizowane przez administrację konkurs, wygrane walki itp. W celu uzyskania więcej informacji na ten temat kliknij tutaj
8) ChatBox.
8.1) Zabrania się prowadzenia dłuższych konfliktów na CB - administracja nie wnika w relacje między userami jednakże dłuższe prowadzenie kłótni a także bezpośrednie bądź pośrednie obrażenie innego usera jest zakazane.
8.2) Dopuszczalne jest stosowanie czcionki wielkości innej niż domyślna, lecz jedynie jednorazowe i maksymalnie do 25'ciu.
8.3) Umieszczanie na chacie treści erotycznych od godziny 6:00 do 22:00 (23:00-5:00 w weekendy) czasu Polskiego jest zakazane.
9) Zmiany postaci dopuszczalne są jedynie 2 razy na 6 miesięcy. Wyjątki występują w przypadku skorzystania z jednego z bonusów uzyskiwanych za odpowiednią ilość wspomnianych wyżej User Point's. 


.:Arbiter:.1)Arbitra obowiązuje 100%'owy obiektywizm. Za zachowania subiektywne uznaje się uległość na wszelkiego rodzaju sugestie i krytykę ze strony innych userów, sugerowanie się wszystkim, poza samą treścią opisujących wydarzenia w ringu postów, a także wyłanianie tego lepszego na podstawie własnego gustu, a nie wyższości jednego posta nad drugim w poszczególnych kategoriach i całokształcie.

2)Sędzia, słuszności swojej decyzji musi być absolutnie pewien, w przypadku, kiedy nie potrafi definitywnie wskazać lepszego, dysponując przy tym mocnymi argumentami (samo "bardziej mi się spodobał" jest traktowane jako werdykt subiektywny), zobowiązany jest do powołania składającej się z co najmniej trzech arbitrów komisji z jego udziałem.

3)Dopuszczalne są rzecz jasna różne style pisania, jednakże ostatecznym autorytetem literackim pozostaje fragment dostosowanego do sytuacji fragmentu powieści/opowiad​ania. Uwaga, dostosowanego do sytuacji, co oznacza oczywiście konieczność opisania czegoś ponad plan wydarzeń, jednak należy pamiętać, iż jest to walka ringowa, nie fragment Biblii czy też jednej z "Baśni Andersena" itp. Stosowanie na pozór daleko odbiegających od pojedynku przenośni jest dopuszczalne, leczy tylko w momencie, kiedy służą nam one za swoiste obrazy, za pomocą których opisujemy wydarzenia w ringu, co głównie tyczy się rzeczy nieco bardziej abstrakcyjnych, takich jak np skrajne przeżycia wewnętrzne naszej postaci. Należ jednak pamiętać, że podstawą jest równowaga a granicę przekroczyć jest nadzwyczaj łatwo.


.:Rozgrywka:.1) Użytkownik na wejście do walki ma 48h.
2) Walkę oficjalnie rozpoczyna post sędziego, w którym ten ustala limit słów w pierwszej konfrontacji postów.
3) Wyróżniamy dwa rodzaje konfrontacji postów. Jest to tzn "kto ładniej", którego limit wahać się powinien między 150 a 900 słów. Opisujemy w nim rozgrywaną w ringu akcję. Drugim rodzajem jest "Opis sytuacji" z limitem 120-370 słów. Skupiamy się w nim głównie na przeżyciach wewnętrznych postaci i jej myślach. Obie formy konfrontacji używane być muszą naprzemiennie, zaczynając walkę od "kto ładniej".
3.1 Maksymalny limit przekroczeń wynosi 20.
4) Podczas konfrontacji postów sędzia zobowiązany jest przy wyłonieniu zwycięzcy wskazać także ich różnicę w klasie (Bardzo duża, Standardowa, Stosunkowo niewielka, niemal żadna (przyznawane w specjalnych przypadkach, kiedy pierwszy arbiter prosi o pomoc 3 osobową radę, która w większości postanawia przyznać taką ocenę).
5) Po wygraniu konfrontacji należy napisać post inicjatywy, w którym umieszczamy prowadzoną z rywalem walkę na naszą korzyść. Limit akcji z KP wynosi 6, im bardziej walka będzie wyrównana, tym mniejsze jest prawdopodobieństwo jej utraty poprzez przyznanie kontry przeciwnikowi. Prawdopodobieństwo to zmniejsza wygranie ostatniej konfrontacji większą ilością punktów.
6) Akcję kończącą (finisher) stosować można już po zadaniu 1 SM (Signature Moves).
7) Atak w kontrze możliwy jest TYLKO I WYŁĄCZNIE prosto z ciosu rywala, a atak po " kontrze " zostaje nie uznawany!
8) W opisie sytuacji chodzi głownie o to by opisać uczucia, emocje i zaistniała sytuację w kwadratowym pierścieniu. Możemy opisać swoje dokonania, lub to co uczynił przeciwnik. Możemy wyrazić złość / zadowolenie z przebiegu walki. Opis Sytuacji piszemy od 120 do 370 słów (w zależności ile zarządzi arbiter). W Opisie sytuacji (OS) może znaleźć się maksymalnie jeden atak - cios uniwersalny. Wykonanie innego ataku wiąże się z przegraną "na starcie".

Offline

 

#2 2014-01-24 19:51:14

Macio

http://wgraj-zdjecie.pl/qym.png

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 519
Punktów :   

Re: Regulamin

AKTUALIZACJA!

Zmiany ważne po Fatal Four Way PPV!

- Zmieniony został limit akcji na wykonanie SM i F!http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2012/107/8/1/the_undertaker_signature_by_wwedesign-d4wi2hk.png


Streak:

Wins: 2 ; Draws: 0 ; Loses: 0


Achievements:

#1 Contender to the WWE Championship at Fatal Fuor Way
WWE Champion
http://www.wwe.com/f/championship/belt/20131106_166x62_WWE_Orton_F.png


TOP 10
1 Miejsce (#3 RAW & #3 SmackDown)
Last Match:

The Undertaker vs Bray Wyatt vs William Regal vs AJ Styles for the WWE Title - Win by Hell's Gate

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi